گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی

یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسیآماده دریافت می باشد . |توضیحات: دانلود گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی، در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش تخصصی: چکیده یادگیری زبانی غیر از زبان مادری و آن هم یادگیری زبان انگلیسی که به عنوان زبان بین المللی است می تواند|35020987|uga|گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی,گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان در یادگیری زبان انگلیسی,دانلود گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی,علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی

توضیحات:دانلود گزارش تخصصی علاقمند کردن دانش آموزان به یادگیری زبان انگلیسی،در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:چکیده
یادگیری زبانی غیر از زبان مادری و آن هم یادگیری زبان انگلیسی که به عنوان زبان بین المللی است می تواند زمینه ی پیشرفت در مسایل گوناگون را میسر ساخته و راه رسیدن به اهداف را هموارتر سازد. اینجانب دبیر زبان انگلیسی مدرسه .................... بعد از مشاهده عدم علاقه دانش آموزان به یادگیری درس زبان انگلیسی ، به دنبال راه حل هایی جهت حل این موضوع پرداختم .
بعد از جمع آوری اطلاعات ، بالابردن اعتماد به نفس دانش اموزان را مد نظر قرار دادم و با بالا بردن آن توانستم دانش آموزان را به یادگیری درس زبان انگلیسی علاقمند کنم .


مقدمه:
با نگاهی گذرا به تاریخ زندگی انسان در خواهیم یافت که انسان ها با توانایی ها و قابلیت های مختلفی خلق شده اند و این استعدادها می تواند بروز کند زمانی که زمینه ی رشد آن فراهم شده باشد.

حال جای سؤال است که آیا این زمینه ی رشد در کشور ما که یکی از کشورهای مدعی پیشرفت در قرن اخیر است فراهم شده است یا خیر؟ و اگر فراهم شده است به چه اندازه؟

در پاسخ به سؤالات فوق می توان گفت که زمینه ی یادگیری زبان انگلیسی در ایران فراهم شده است ولی هنوز کافی نیست. چرا که با گنجاندن چند ساعت درس و یک کتاب ان هم در مقاطع متوسطه و بالاتر نمی توان دانش آموزان و حتی اولیاء آنها را با اهمیت یادگیری این زبان آشنا ساخت و چه بسا باعث فراهم آمدن مشکلات زیادی برای آنها نیز شده است، چرا که اکثر دانش آموزان آن را فقط به عنوان یک درس مثل سایر دروس در نظر گرفته و فقط به کسب نمره ی قبولی یعنی نمره 10 اکتفا می کنند. که این امر نیز در حال حاضر در مدارس به راحتی اتفاق می افتد و با چندین مرتبه امتحان در سال و در صورت عدم کسب نمره 10 استفاده از ماده 18 دانش آموز قبول و به پایه و مقطع بالاتر صعود می کند و مشکلات جدید و بیشتر برای خود، اولیا و معلمین مقاطع بالاتر فراهم می آورد.

حال این سؤال پیش می آید که آیا با توجه به مؤثر بودن این درس در زندگی آیا همین شیوه و به همین اندازه کافی است یا خیر؟ که جواب را به کارشناسان و دست اندرکاران واگذار می کنیم
و . . .

فهرست مطالب:چکیده
مقدمه
تعریف و طرح مسئله
اهداف گزارش تخصصی
هدف اصلی
اهداف فرعی
مقایسه با شاخص
جمع آوری اطلاعات و توصیف وضعیت موجو
انتخاب راه حل موقتی
اجرای عمل انتخاب شده
نقاط ضعف پژوهش
نقاط قوت بعد از اتجرای طرح
نتیجه
پیشنهادات
منابعتوجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.


مطالب دیگر:
نگاهي بر زندگينامه و شخصيت شهيد آوينيبررسي اقليم ابهر و تاريخ و جغرافياي آنبررسي معماري ارگانيك و اصول و فلسفه آن و مروري بر نمونه آثاربررسي خوردگي و انواع آن و بررسي روشهاي کنترل خوردگيبررسي کاربرد نانوپليمر در صنعت خودرو سازيبررسي صنعت نفت نروژ و الگوبرداري از آن جهت بررسي ساختار توسعه دهنده فناوريبررسي نقش فواره ها و باغها در معماريبررسي آلبرت اليس و مقايسه اثر بخشي مشاوره گروهي – عقلاني – عاطفي اليسبررسي پول و ارز و بازار و نرخ ارزبررسي معماري و معماري اسلامي و ايراني و بررسي نقش علوم مختلف در معماريبررسي مباني نظري مديريت دانش و سرمايه‌هاي دانسته‌اي و بررسي رضايتمندي مشتري درصنعت بيمه كشوربررسي کربوهيدراتها و دسته بندي و ساختار آنهابررسي شوش و تاريخ و اثار تاريخي و معابد و سفال شوشبررسي مباني نظري تجارت الکترونيکي و تاريخچه و فلسفه و مراحل و مزاياي آنبررسي آسيبهاي ورزش دو و ميداني و درمان آنهابررسي ورزش واليبال و تاريخچه و قوانين و تکنيکها و ابزار آنبررسي شهرسازي در عصر صفوي و اقدامات شاه عباس در شهرسازي و مروري بر شکوه و طراحي شهري اصفهانبررسي ويژگيها و وظايف و ابزار طراح و محوطه ساز و مروري بر نمونه هاي طراحي فضاي سبز شهريبررسي نماهاي ساختمان و انواع و عناصر آن و مروري بر تميز کردن نماهاي ساختمانيبررسي فشار و تکنولوژي حس کردن فشار و مروري بر سنسورهاي فشار و انواع و کاربردهاي آنهابررسي شبيه سازي و تاريخچه آنبررسي ارتباط و تاثير ورزش در بهبود بيماري ms و مروري بر داروهاي و درمانهاي غير دارويي اين بيماريبررسي صدمات زانو در ورزش و راههاي جلوگيري از آنمطالعه و بررسي اكتشافي سنگهاي گرانيتي و نرم بر مناطق توسعه نيافته مركز و شمال استان اردبيلبررسي سيليسيم کاربيد و خواص آن و مروري بر کاربرد و مصرف سيليسيوم در صنعت برق