گزارش تخصصی جلوگیری از دزدی وسایل دیگران توسط یکی از دانش آموزان با راه حل های مناسب

یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان گزارش تخصصی جلوگیری از دزدی وسایل دیگران توسط یکی از دانش آموزان با راه حل های مناسبآماده دریافت می باشد . |توضیحات: دانلود گزارش تخصصی جلوگیری از دزدی وسایل دیگران توسط یکی از دانش آموزان با راه حل های مناسب، در قالب word و در 28 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش تخصصی: چکیده از جمله معضلاتی که در دوران کودکی ممــکن است گریبـــان گیر دانش آموزان باشد|35020990|uga|جلوگیری از دزدی وسایل دیگران,جلوگیری از دزدی وسایل,جلوگیری از دزدی وسایل دانش آموزان,راهکار جلوگیری از دزدی وسایل دانش آموزان,روش جلوگیری از دزدی وسایل دانش آموزان,گزارش جلوگیری از دزدی وسایل دانش آموزان,دلیل دزدی وسایل دانش آموزان

توضیحات:
دانلود گزارش تخصصی جلوگیری از دزدی وسایل دیگران توسط یکی از دانش آموزان با راه حل های مناسب،در قالب word و در 28 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:چکیده
از جمله معضلاتی که در دوران کودکی ممــکن است گریبـــان گیر دانش آموزان باشد دزدی وعمل سرقت اموال دیــگر دانش آموزان در کلاس درس بوده که گاهی منجر به در گیری بیـــن آنان می شود وبعضی اوقات موجب اتلاف وقت کلاس ودرس خواهد شد . ورفتار ناصحیح معلم در برخورد با این معضل که در اثر بی حوصلگی ،خستگی و...ممکن است باعث تکرارویا تشدید این مشکل در دانش آموزان در آینده گردد.
در سال تحصیلی ................... در به عنوان مدیر مدرسه ........ مشغول خدمت بودم . مدتی بود که وسایل دانش
آموزان در یکی از کلاس ها گم می شد . اینجانب با همکاری معلمان و سرایدار مدرسه دانش آموزی را که وسایل را بر می داشت یافته و راه حل هایی برای آن پیدا کرده و به این وسیله مشکل دانش اموز را حل کردیم .

مقدمه
بسیار طبیعی است که کودک دو ساله، درک صحیحی از اهمیت درستی و راستی نداشته باشد و بدون اجازه اسباب بازی خواهر یا برادرش را بردارد. اما همین کودک اگر در ده سالگی به وسایل دوستش در مدرسه، بدون اجازه دست بزند یا بردارد، به دردسر می افتد و متهم به دزدی میشود. بنابراین انتظار میرود که او تفاوت بین راستی و نادرستی را درک کند. بیشتر کودکان در دوران کودکی یکی دو بار دست به دزدی میزنند. ولی اگر با کودکی سر و کار دارید که ماهی یک بار یا بیشتر دزدی میکند، کودکی است دارای مشکل و باید به او یاد بدهید که دزدی نکند.

بسیاری از ما در طی چندین سال خدمت خود با دانش آموزانی برخورد کرده ایم که در کلاس،دست به دزدی ازوسایل دیگران و یا برداشتن وسایل دوستان خود می کنند. رفتار هر کدام از ما با چنین دانش آموزانی چگونه بوده؟ آیا نسبت به رفتار زشت آنها ، ما درست رفتار کرده ایم؟ آیا پیگیر این عمل آنها بوده ایم و ریشه یابی کرده ایم؟

دزدی متداولترین جرم جوانان است. مؤفت 500 (moffatt1969) جوان دزد را مورد مطالعه قرار داده است. در این مورد عوامل مؤثر عبارت بوده اند از : زمینه های دزدی در خانواده ، بی توجهی والدین نسبت به نادرستی و . . .

فهرست مطالب:چکیده
نکات کلیدی
مقدمه
تعریف کلمات کلیدی
تعریف دزدی ازنظر لغوی وانواع آن
عـلــل دزدی
علل مادّی
علل روانی
علل اجتماعی
بیان مسئله
اهمیت و ضرورت پژوهش
اهداف گزارش
هدف اصلی
اهداف جزئی
مقایسه باشاخص
جمع آوری اطلاعات
منابع کسب اطلاعات مورد نیاز به قرار زیر می باشد
الف : خود دانش اموز
ب : والدین دانش آموز
ج : همکلاسی های او
د : دبیران دیگر دانش آموز
ه : پرونده تحصیلی وی
ادبیات و پیشینه تحقیق
انواع دزدی
علل دزدی
تجزیه و تحلیل داده ها
علل پیدایش
انتخاب راه حل
اجرای راه حل جدید
ارزیابی بعد از اجرای طرح (نقاط قوت طرح )
نقاط ضعف
نتیجه گیری
پیشنهادات
روشهای برخورد موثر
راهکارها
پیشنهادات به معلمین
پیشنهادات به والدین
منابع و مآخذ


توجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.


مطالب دیگر:
🔑دانلود نمونه سوالات کاربر اکسل EXEL | تعداد 278 سوال تستی فنی حرفه ای با جواب🔑چرا مدادم رنگ نداره؟ 300نکته مدیریتی🔑دانلود نمونه سوالات حسابداری عمومی مقدماتی | حقوق و دستمزد | حسابداری صنعتی و حسابداری تکمیلی با جواب🔑دانلود نمونه سوالات نرم افزار متلب Matlab | تعداد 250 سوال با جواب🔑گزارش كارآموزي در اداره توزيع برق بخش بادرود🔑گزارش کارآموزی درباره مدیریت، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی🔑گزارش كارآموزي در كارگاه سيم پيچي موتور های الکتریکی🔑آموزش ساخت 1-تل موی سر یونیکورن ، 2-هدبند ، 3-تل سر ، 4-گیر سر ،5-کش سر🔑آموزش دستبند بوم آرت کد BAD-5500🔑آزمایش ها و تقلبات شیر🔑نظریه انتخاب اثر ویلیام گلاسر🔑دانلود کتاب هنر سخنگو کردن مرغ عشق🔑گزارش کارآموزی در شرکت داده پردازی فن آوا🔑گزارش کار آموزی ابزار دقیق در پالایشگاه نفت تهران🔑گزارش کارآموزی در شركت سهامي بيمه ايران🔑گزارش کارآموزی ساختمان سازی🔑نسخه pdf کتاب بیشعوری اثر خاویر کرمنت🔑گزارش کارآموزی در شرکت قطار شهری مشهد🔑اقدام پژوهی درباره جذاب نمودن درس انشا براي دانش آموزان پايه ي پنجم ابتدایی🔑اموزش کار افرینی ۰تا ۱۰۰ | تضمینی %۱۰۰🔑صبح جادویی اثر هال الرود🔑مردی بالای صلیب اثر میکا والتاری🔑دانلود نمونه سوالات کارگر عمومی لوله کش گاز درجه 3 | لوله کشی گاز خانگی و تجاری | 130 سوال فنی حرفه ای تستی با جواب🔑اقدام پژوهی چگونه باعث پیشرفت دانش آموزان ابتدایی ام در درس املا شدم؟🔑آموزش جامع و کامل جهت انجام پروژه اقدام پژوهی